Naše sebeobrana

By | 6 září, 2003

Nedávno mi volal jeden náš zákazník že mu odešel náš konec. A že v něm má spálený to STKčko co nám budí výkonový tranzistory. Že je to zes 2*300 a že je to krám a že jsme podvodníci.

Jsem člověk zvědavý který má zájem řešit trable lidí co si od něj něco koupili protože mi zaplatili práci a měl jsem za co jíst. Chvilku jsem si s ním povídal a oba jsme se nestačili divit.
On poté, co jsem mu vysvětlil že jsme (lukasw nebo josefs) nikdy neudělali finální zesilovač s budičem STK jako finální výrobek a nikdy jsme neudělali (mimo jednoho jediného kusu) jiný finální zesilovač než 2*500.
Já v okamžiku když jsem se dozvěděl že zesilovač byl v originální krabici SEAC a že ho koupil normálně od obchodníka z PLZNĚ.

K tomu musím uvést: SEAC nikdy nedělal finální zesilovač menší než 2*500W – v to nepočítaje neskutečné množství předělávek různých konců, které ale nikdy nezkončily v krabici SEAC. (toto nebude v brzké době platit)
Bohužel jsme prodali cca 30 ks různých krabic které byly určeny pro finální výrobky drobným kutilům, ale už to nikdy neuděláme.
Nikde v republice nemáme oficiální zastoupení, je však pravdou že naše moduly odebírá spousta lidí, my je většinou neznáme a proto nemůžeme nést záruky za jejich odborné znalosti

Pokud Vám bude někdo nabízet finální zesilovač SEAC a chcete mít jistotu, že je skutečně naším výrobkem (tzn. že má určité parametry, je opravitelný a má nějakou minulost) není nic jednoduššího než jej vyfotit a poslat třeba mailem případně ještě doplnit informací o tom, jak se jmenuje prodávající. Není pro nás problém vyhledat v databázi zákazníků zda je to původní majitel.

S plzeňskou firmou DIGISOUND jsme ukončili jakoukoliv spolupráci v r. 2001.